Netradiční moderní nábytek z masivu Modern spirit

Vysoce účelný design se stoletou tradicí ?

To je masivní nábytek Modern Spirit!

Při tvorbě kolekce Modern Spirit jsme se inspirovali funkcionalistickým konceptem nábytku. A ačkoliv je masivní nábytek z této designové řady především praktický a funkční, přesto se nám povedlo dosáhnout pomocí citlivě zvoleného odstínu a materiálu vysoce dekorativního a nadčasového efektu.

modern spirit

Nábytek z masivu- nejdůležitější je zvolit správný materiál

Když jsme načali téma použitého materiálu, tak bychom rádi vyzdvihli neobyčejné kvality námi používaného dřeva. Asijský palisandr je masivem pro podobné účely takřka dokonalým. Struktura palisandrového masivu je natolik hodnotná, že se toto dřevo hojně využívá pro výrobu hudebních nástrojů, kde jsou nároky na kvalitu obrovské. Navíc jeho výrazná kresba dodává našemu exotickému nábytku z masivu nezaměnitelný vzhled. Opět zde platí, že díky nepravidelnému žíhání dřeva bude každý kus naprostým originálem.

Náš nábytek z masivu Vám v rozletu bránit nebude

Každý z nás má svoje individuální potřeby a nábytek by měl tyto potřeby jednoznačně splňovat.  Ať už si vyberete postel z masivu, noční stolek z masivu, či třeba naprosto atypickou masivní vitrínu, vždy budeme schopni navrhnout Vám realizaci odpovídající designu masivního nábytku z kolekce Modern spirit. Podívejte se kupříkladu na naši realizaci knihovny z masivu se zasklenými sekcemi vyrobenou pro použití v podkrovním prostoru.

Vyrobit jakýkoliv design nábytku na míru pro nás není problém.

Ať už se rozhodnete pro exotický nábytek z našich kolekcí či pro naprosto unikátní kousek, pár věcí mají všechny kusy nábytku z naší dílny společné. Jsou jimi vysoce kvalitní materiál, jedinečná kvalita zpracování a v neposlední řadě nezaměnitelný design.

míry

miry 2

Nenechte se omezovat a pusťte z uzdy svoji fantazii. Jsme tu pro Vás!

Tak nás neváhejte kontaktovat!

Nábytek ze světa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *