Vytváříme jedinečný exotický nábytek z masivu

Naše společnost Drevozeveta, s.r.o. se věnuje výrobě a prodeji originálního nábytku z masivu. Veškerý námi nabízený exotický nábytek je dílem velice zkušených tradičních truhlářů, kteří jsou na svou práci náležitě hrdí. Při výrobě dřevěného nábytku volíme výhradně tvrdé dřevo, které vyniká dlouholetou trvanlivostí i netradičním vzhledem a Vám zajistí, že se ze svého exotického nábytku budete moci radovat desítky let, aniž by došlo ke změně jeho vzhledu.

Společně s truhláři jsme pro Vás připravili selekci šesti exkluzivních kolekcí exotického nábytku, z nichž každá vyniká svým vlastním příběhem, jedinečným designem a ušlechtilostí použitých materiálů.

Zvolte si pro Váš dřevěný nábytek netradiční materiál

Veškerý nábytek z masivu si u nás můžete objednat v libovolném exotickém dřevu a povrchové úpravě. Z materiálů nabízíme palisandr, akácii, mango i staré dřevo. Kompletní nabídku námi nabízených exotických dřev naleznete zde. Každý typ a úprava dřeva vynikají jinými jedinečnými vlastnostmi a my Vám rádi pomůžeme je odhalit a poradíme, jaké z nich jsou nejvhodnější pro Vámi zvolený nábytek z masivu. Nábytek z palisandru je typický výraznou kresbou a je možno jej na zakázku tónovat do široké škály atraktivních odstínu dle našeho vzorníku. Nábytek z akácie je možno upravit drásáním a nábytek z manga nabarvit do některé z atraktivních odstínů bílé nebo modré.

Od jídelního stolu po postel z masivu na míru– vyrobíme cokoliv!

Ať již zařizujete jídelnu, obývací pokoj nebo ložnici, vždy pro Vás máme řešení.  Na zakázku vyrobíme a dodáme jak postele z masivu, tak i noční stolky z masivu, komody z masivu, knihovny z masivu, jídelní stoly z masivu, židle z masivu, šatní skříně z masivu, konferenční stolky z masivu, konzolové stolky z masivu, televizní stolky z masivu, vinotéky z masivu nebo zrcadla z masivu. Kdybyste si však z naší nabídky nevybrali, nezoufejte. Jsme totiž schopni vyrobit dřevěný nábytek dle vašeho vysněného designu- představivosti se meze nekladou! Budete si tak jisti, že si domů pořizujete naprosto originální nábytek z masivu na míru!

Jsme přesvědčeni, že Vám exotický nábytek ze světa doma navodí příjemnou a útulnou atmosféru s nádechem exotických dálek a bude Vám dlouhá léta dělat radost!