Tvoříme Vaše sny aneb Nábytek na míru

Nevyhovují Vám nabízené standardní rozměry našeho nábytku z masivu? Nebo si přejete něco naprosto jedinečného? Naše zkušená výroba Vám pomůže splnit Vaše sny o exotickém nábytku  a to výrobou nábytku na míru! Níže se dočtete příběh jednoho našeho zákazníka a jeho originálního projektu.

Myšlenka: projekt originální knihovny z masivu na míru

Na počátku byl originální projekt a návrh masivní knihovny na míru. Pro našeho zákazníka bylo velmi důležité, abychom dodrželi přesné rozměry a také nezvyklý úhel jedné ze stěn. Po konzultaci byl za materiál vybrán asijský palisandr v ořechovém odstínu a povrchové dokončení matným voděodolným lakem.

Pro každý kus nábytku na míru je vyhotovena detailní technická dokumentace, s jejíž pomocí truhláři promění Váš sen v realitu. Jak takový návrh vypadá v praxi vidíte na obrázku níže.

na míru

Výroba : skrze nábytek na míru přinášíme exotiku až k Vám domů!

Výrobu jsme zadali do naší indické truhlárny, jež se nachází v Rádžasthánu ve městě Džódhpur. Jako tradičně jsme pak informovali zákazníka o průběhu výroby a zaslali fotografii hrubé stavby s věnováním. Můžete si být jisti, že prostřednictvím fotografií budete moci proces výroby Vašeho nábytku na míru sledovat i Vy!

na míru 1

Hotovo: nábytkem na míru – spokojenost především

Dodání hotové knihovny z masivu na míru proběhlo po dohodě se zákazníkem kurýrní službou. A výsledek? Pan Karas byl velmi spokojený a laskavě souhlasil se zveřejněním jeho zpětné vazby, za kterou mu tímto velice děkujeme.

„Dobrý den,

chtěl bych vám moc poděkovat za páteční bezchybné dodání mé knihovny. Provedení a čistota jejího zpracování je naprosto obdivuhodná. Je přesně taková jako v mých představách a návrzích. Určitě vyřiďte chválu všem, kteří se na její výrobě podíleli, mají mé velké uznání.

Tato knihovna určitě nebude poslední věcí, kterou si u vás nechám zhotovit.

Přeji mnoho spokojených zákazníků.

S pozdravem

Petr Karas

Postel na míru, stůl na míru, konferenční stolek na míru či snad zrcadlo na míru? Vítáme originální řešení! Vaše potřeby s Vámi rádi osobně probereme a uděláme vše pro to, abyste se i Vy zařadili do řad našich spokojených zákazníků a rádi se k nám vraceli.

Tak se neváhejte ozvat!

Tým Nábytek ze světa